PEČENÁ KUŘECÍ STEHNA S KOSTÍ

RECEPT PEČENÁ KUŘECÍ STEHNA S KOSTÍ

Když si představíme večeři z drůbeže, představy většiny lidí směřují přímo k drůbežímu poprsí. Drůbeží poprsí je ve skutečnosti flexibilní a snadno se s ním manipuluje, ale chuť nočního masa drůbežích stehen opravdu klame.

Drůbeží stehna jsou ve skutečnosti tučnější ve srovnání s jejich ekvivalenty z bílého masa, které udržují maso křehké a vlhké a při vaření mu dodávají chuť. Díky tomu trocha koření jde spolu se stehny hodně daleko.

Pomocí této jednoduché techniky pečení v troubě máte zajištěny naprosto křupavé výsledky bez veškerého oleje spojeného se smažením!

 

PEČENÁ KUŘECÍ STEHNA S KOSTÍ

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je to tedy jednoduché! Pokud dodržíte toto jídlo směrem k T, máte zajištěné šťavnaté a chutné výsledky!

Pouze 3 komponenty! Drůbeží stehna, trochu oleje a trochu koření je vlastně vše, co potřebujete!

Vybírají si všechno! Drůbeží stehna s křupavou kůží se snadno přizpůsobí každému z vašich preferovaných okrajů!

🥘 Potřebné materiály

Pokud máte skutečně drůbeží stehna, můžete s největší pravděpodobností snadno získat cokoli dalšího z vašich skříní.

Drůbeží stehna – 2 libry. S kostí, vrstva kůže.
Olivový olej – 1 polévková lžíce. Další panna. Můžete také snadno použít řepkový, zeleninový nebo dokonce slunečnicový olej jako alternativu 1: 1, pokud jste skutečně daleko od oliv.
Koření na drůbež – 2 lžičky. Řiďte se mým neuvěřitelně jednoduchým domácím kořením na drůbež nebo dokonce použijte svou preferovanou značku.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

K chutným křupavým drůbežím stehnům máte jen pár jednoduchých úkonů. Budete toužit po masovém termostatu, abyste odstranili jakýkoli druh nejistoty, proto je všechny nepřepečete nebo dokonce nedovaříte.

1. Příprava

Předehřejte si sporák na 425 °F (218 °C) a umístěte polici na pečení nebo dokonce vychlazovací polici (pokrytou nepřilnavým sprejem) přímo do jídla 9×13. *Pokud nemáte rošt na pečení nebo dokonce ochlazování, sbírejte jídlo spolu s alobalem.

2. Zcela vyschnout, stejně jako kluzký

Odstraňte jakýkoli druh přebytečného tuku pocházejícího z 2 kil drůbežích stehen navíc a všechna je zcela osušte pomocí utěrek. (*zobrazit podrobnosti).

3. Období

Použijte hřeben na podlévání (*viz podrobnosti) a rozčešte 2 lžíce olivového oleje do každého stehna. Každé drůbeží stehno zcela opečte, poté posuňte stehna směrem ke kabelové polici ve vašem pokrmu.

4. Vařte dozlatova

Umístěte jídlo na polici trouby a vařte 30–35 minut nebo dokonce dokud vnitřní teplota kuřete nedosáhne 74 °C.

5. Křupavé

Chcete-li zajistit další křupavou vrstvu kůže, sbírejte stehna pod brojlerem po dobu 2–3 minut a pečlivě je sledujte (*viz podrobnosti). Chutná, šťavnatá drůbeží stehna s kostí doplňují konvenční pokrmy, jako je bramborová kaše s načervenalou vrstvou kůže , stejně jako ekologická zelenina nebo více, jako je brokolice nebo dokonce dušený chřest.

 

Author: Bradley Henderson